Jak oglądać telewizję online na smartphonie?

Jak oglądać telewizję online na smartphonie?

Obecnie darmowa telewizja online jest coraz bardziej popularna. Można od pewnego czasu zauważyć, że na popularności zyskują sobie strony internetowe, które pozwalają oglądać telewizje z pomocą wielu urządzeń między innymi wystarczy smartfon z systemem Android albo iOS. Przedstawimy w tym wpisie listę aplikacji na urządzenia Android, które pozwalają na oglądanie wielu programów telewizyjnych z polski.

W sieci jest wiele różnych rozwiązań i programów, które pozwalają oglądać telewizje internetową na telefonie czy tablecie. Można oglądać programy telewizyjne, serialne czy transmisje sportowe na żywo. Oczywiście można to robić zarówno przy użyciu komputera jak i urządzeń mobilnych. W tym wpisie mamy listę aplikacji jakie dostępne są w sklepie Google Play, dzięki którym będzie można oglądać telewizję online. W sieci jest również sporo metod na oglądanie telewizji za darmo.

Jak oglądać telewizję online za darmo na smartphonie?

1. WP Pilot dawniej VideoStar

WP Pilot to świetna platforma, na której będzie można oglądać telewizję wszędzie, gdzie tylko się chce. Aplikacja WP Pilot jest bezpłatna i dzięki niej będzie można oglądać telewizję w telefonie. To obecnie chyba najlepsze rozwiązanie do oglądania darmowej telewizji online. Można sięgnąć po najbardziej popularne polskie kanały jak: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, NowaTV , FokusTV , eskaTV, Polo TV czy 4fun TV. W sumie w ofercie mamy tutaj 32 kanały. Kanały tematyczne dostępne jedynie dla użytkowników kont premium. Po dokonaniu opłaty za konkretny abonament będzie można otrzymać dostęp do dodatkowych kanałów.

Mobilna telewizja

Yoy.TV – Aplikacja mobilna YOY dla urządzeń z systemem Android

Platforma YOY.tv to wygodne rozwiązanie, które udostępnia online obraz wideo. Odbiorcy będą mogli sięgnąć po ulubione kanały, które są proponowane w wysokiej jakości. Wystarczy tylko mieć dostęp do internetu a telewizja będzie dostępna. W sumie oglądać można tam najbardziej popularne kanały znane z telewizji bez opłat. Jednak oferowane są także strumienie wideo z kanałów takich jak Canal+, HBo czy Eurosport. Po dokonaniu opłaty za abonament, który może trwać od 3 dni do miesiąca będzie można mieć dostęp do linii kanałów premium. Technologia jaką przygotowano na tej platformie to nowoczesne rozwiązania techniczne, które pozwalają na uzyskanie jakości wysokiej na każdym urządzeniu, na którym będzie wyświetlana telewizja.

Pierwsza.TV – Mobilna Telewizja Internetowa – Wtyczka KODI

Trzecią i ostatnią propozycją będzie Pierwsza.tv. To wygodna i prosta w użytkowaniu platforma do oglądania telewizji online na wielu różnych urządzeniach zarówno mobilnych jak i stacjonarnych komputerach. Nie trzeba będzie instalować żadnych dodatkowych wtyczek. Jednak dla wygodniejszych użytkowników strona ma także wtyczkę, która będzie ułatwiać oglądanie telewizji. Aby z niej korzystać trzeba jednak zdecydować się na wykup konta premium. Koszt konta z dodatkowymi możliwościami będzie w różnej cenie w zależności od tego jak długi będzie dostęp do konta premium.

kontakt@popcorntv.eu