Polska telewizja internetowa. Najlepsze serwisy

Polska telewizja internetowa. Najlepsze serwisy

Dzięki telewizji internetowej, nie musimy już posiadać telewizora, aby skorzystać z tego rodzaju rozrywki. Możemy oglądać telewizję za pomocą komputera, smartfona lub iPada. Możemy oglądać ją z dowolnego miejsca na świecie, o ile mamy połączenie internetowa. Jaki serwisy gwarantują niesamowitą rozrywkę? 

ipla.tv 

Platforma ta zostało założona w 2008 roku. Znajdziemy tutaj transmisje na żywo z wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz muzycznych. Do tego w ofercie ipla.tv znajdzie się także wiele materiałów VoD, seriale oraz filmy. 

onet.tv 

Jest to multimedialna platforma za pomocą której możesz obejrzeć wiele ciekawych materiałów wideo o charakterze edukacyjnym, rozrywkowym oraz informacyjnym. Powstała w 2007 roku. W jej ofercie znajduje się 16 kanałów tematycznych. Tutaj możemy przez 24 godziny na dobę oglądać najpopularniejsze serwisy informacyjne, najczęściej w języku angielskim. 

wp.tv 

Telewizja należąca do portalu Wirtualna Polska ma 12 kanałów. Powstała w styczniu 2007 roku. Na tym portalu możemy oglądać ponad 20 tysięcy materiałów wideo zupełnie za darmo. Telewizja ta wypuszcza również autorskie programy od dostawców z zagranicy i kraju. 

interia.tv 

Telewizja internetowa Interii oferuje najmniej kanałów. Platforma ta oferuje za to filmy, seriale oraz premiery nowych formatów. 

Netflix 

Na tej platformie internetowej znajdziemy tylko i wyłącznie firmy, seriale i programy rozrywkowe. Nie ma tam transmisji live z wydarzeń kulturalnych, sportowych czy muzycznych. Za to biblioteka filmów jest bardzo pokaźna. Znajdziemy tam bajki dla dzieci, komedie, filmy z kategorii romantycznych, horrory. Prawie wszystkie pozycje są przetłumaczone na język polski. Filmy oglądać możemy z napisami lub dubbingiem. Codziennie dodawane są nowe pozycje. Netflix zaczął produkować także swoje filmy i seriale. Te ostatnie często okazują się całymi sezonami, w związku z tym najwytrwalsi widzowie mogą obejrzeć swój serial już w jedną noc. Zdarzają się jednak przypadki, gdy serial jest wypuszczany w cyklu tygodniowym, jak w telewizji naziemnej.

kontakt@popcorntv.eu