Aplikacja VOD dla androida

Aplikacja VOD dla androida

Aplikacji VOD dla najpopularniejszego systemu operacyjnego dla urządzeń przenośnych w naszym kraju, Androida, jest całe mnóstwo. Tylko część z nich posiada jednak zaawansowane funkcje i umożliwia dostęp do wielu platform równocześnie.

Jeśli ktoś chce mieć możliwość wyszukiwania zaawansowanych treści, tworzenia listy ulubionych kanałów muzycznych i programów rozrywkowych, chce mieć dostęp do konkretnych opisów programów i kontynuowania oglądania w określonym miejscu, a do tego chciałby korzystać z aplikacji za darmo, wybór ma już zdecydowanie mniejszy. Bezpłatne aplikacje, które potrafią to wszystko, a do tego potrafią strumieniować na inne urządzenia, można policzyć na palcach jednej ręki. Są to:

NHK WORLD TV Live

Jest to aplikacja należąca do kanału informacyjnego NHK, która jednak pozwala sięgać znacznie poza ofertę wiadomości tego wydawcy. Jest tu masa programów rozrywkowych i wiele treści premium do wykupienia. Zaletą programu jest jego automatyczne wykrywanie rodzaju urządzenia i prędkości łącza, co pozwala mu na dostosowywanie jakości wyświetlania do możliwości urządzenia oraz połączenia.

Aplikacje do oglądania telewizji

Red Bull TV

Red Bull TV powstała przede wszystkim dla osób zainteresowanych sportami ekstremalnymi oraz muzyką współczesną. W aplikacji pojawia się masa relacji na żywo z imprez sportów ekstremalnych oraz z festiwali muzycznych. Nie brakuje programów naukowych i przyrodniczych. Aplikację warto wybrać ze względu na jej regularne aktualizacje. Dzięki nim jest w programie stosunkowo mało błędów i potrafi sobie ona radzić z ogromem różnych urządzeń.

Tubi TV – Free TV & Movies

Tubi TV – Free TV & Movies preferowana jest przede wszystkim przez osoby nastawione na programy rozrywkowe i filmy. Wszystkie materiały są tutaj dostępne zupełnie za darmo, chociaż ten fakt dość mocno ogranicza wielkość bibliotek. Tym niemniej, wiele radości z Tubi TV – Free TV & Movies będą miały osoby szukające seriali i filmów z bardzo różnych gatunków, jak również wielbiciele dokumentów oraz treści typowo muzycznych.

Flipps TV – Movies, Music & TV

Flipps TV – Movies, Music & TV jest uniwersalnym narzędziem pozwalającym oglądać na żywo i zupełnie za darmo ponad 100 kanałów rozrywkowych. Na widzów czekają filmy i seriale na żądanie oraz masa programów edukacyjnych, dokumentalnych i dla dzieci. Są tu też relacje sportowe i transmisje z wydarzeń muzycznych. Program pozwala się zainstalować także na telewizorach, a jeśli ktoś nie ma wystarczająco zaawansowanego telewizora, można przesyłać obraz z urządzenia mobilnego na duży ekran.

kontakt@popcorntv.eu