Nowości na Netflix

Nowości na Netflix

Czas wakacji to idealna pora na nadrobienie zaległości filmowych i serialowych. Nie wiesz, co fajnego możesz znaleźć na Netflix? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. 

"Derry girls" 

Na platformie Netflix jest dostępny pierwszy sezon serialu, który powiada o irlandzkich nastolatkach, które uczęszczają do kobiecej szkoły. Możemy obserwować jakie prowadzą życie, a także w jakie kłopoty się pakują. 

"Orange is a new black" 

Na początku sierpnia pojawił się także ostatni sezon serialu o więźniarkach. W tym sezonie zobaczymy jak zakończą się historie wszystkich więźniarek oraz jak radź sobie w surowym więzieniu o nazwie "Max". 

"Operacja bracia" 

Jest to film, który opowiada prawdziwą historię. Agenci specjalni, wykorzystują pustynny resort w Sudanie jako przykrywkę do przemycenia tysięcy uchodźców do Izraela. 

"Zabójczy rejs" 

Szczególnie polecamy ten film fanom powieści Agathy Christie. Scenariusz filmu bardzo nawiązuje do jej książek. Krąg podejrzanych jest zamknięty, przez to że zbrodnia zostaje popełniona na statku. W rolach głównych Adam Sandler i Jennifer Aniston (znana jako Rachel z "Przyjaciół"). 

"Przyjaciele" 

Jest to serial z lat dziewięćdziesiątych, który na pewno większość z was widziała. Może masz ochotę odświeżyć sobie pamięć? Na Netflix znajdziesz wszystkie dziesięć sezonów. 

"Dynastia"

Jest to remake starego serialu, o tym samym tytule. Wszystko w nowoczesnym wydaniu i z nową obsadą. Oczywiście, intrygi pozostają bez zmian. 

"Jak romantycznie" 

Pewnego dnia główna bohaterka na skutek uderzenia w głowę zaczyna żyć w komedii romantycznej. Najgorsze jest to, że ona... nie znosi komedii romantycznych! Bardzo zabawka komedia na letnie wieczory. 

 

kontakt@popcorntv.eu